>
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Pozdrav z rybaření ve Skotsku posílá Andy. Díky!


Obrázek sovy s nápisem STRAM nakreslil Štefan z Halenkova. Děkujeme :-)


Selfie z rychlíku posílá a všechny STRAMáky zdraví David Šimčík


Ze slavného londýnského Arsenalu dorazil pozdrav od Pepy Kredby, který jinak bydlí v Košticích v severních Čechách. Děkujeme Pepo a pokud bys náhodou do slavného klubu nastoupil, ať se ti fotbalově daří! :-)


Posílám srdečný pozdrav z krásné valašské podzimní přírody :-), Verča (Vsetín)


Až z pobřeží Pacifiku nám pozdrav zaslala Veronika. V pozadí most Golden Gate. (Říjen 2011, San Francisco, USA)


Andy from Yorkshire: Kua, to je marast! (England)


Zábava v dešti byla super! Celou kapelu zdraví Svaťka z Vlašimi a Gabča a Mojmír ze Suchdolu. Mějte se rockově a naviděnou.


Vše nejlepší přeje STRAMu také šestiletý Mojmír Kořenek ze Suchdolu. Kámo děkujeme :-)


Be of good cheer, Andrey Loduha (England)


Hezký pozdrav z baru Robinson v Kopřivnici :-)


Hoši, nejvyšší čas, abyste někdy přijeli zahrát i do Loun, ať to nemají místní fanynky (nebo aspoň já) za Vámi tak daleko! Hodně zdaru a plné koncerty přeje zuřivá reportérka Verča z Louny (vzkaz pro Tulaaka: díky za tričko, má úspěch. A díky za hvězdy...) Veronika


Hello, this is Zita :-) (Podgora - Praha)


Ahoj kluci! Posílám vám všem pozdrav, jste skvělá parta lidí a já jsem ráda, že jsem vás poznala. Nejlepší je, když vás můžu slyšet naživo, to je skvělý zážitek:-) Vy jste totiž fakt talentovaná skupina. Máte moji podporu, mám vás ráda :-) Mějte se hezky, vaše věrná fanynka Peťka z Huslenek:-)
pethraa@seznam.czZdravím všechny kluky ze Stramu! Ctěla bych vám říct, že jsem tak skvělé lidi jako jste vy nikdy nepoznala. Musím vaše cd poslouchat pořád dokola a pořád mě to baví! :-) Vážím si všeho, co jste pro mne a ostatní fanoušky udělali. A taky pochvaluji vaši hudební tvorbu, která je naprosto skvělá!!! Děkuju za všechno, máte moji podporu, mám vás všechny strašně moc ráda a těším se, až vás zase uvidím!!! Mějte se moc krásně :-)
Pavla z Huslenek.

natty.lina@seznam.czZdravím kluky ze Stramu. Musím říct, že slyšet vás live je skutečně zážitek. Líbí se mi vaše autorské skladby, líbí se mi šíře vašeho repertoáru... Líbí se mi váš projev... Jooo, je poznat, když hudbou někdo žije... Děkuji za skvělý večer a jen tak dál klucííí!!! Lenka :o)
strnalen@seznam.czSvůj obrázek poslala i Lenka z Rakouska (Wien), která tam studuje. Není k nakousnutí?
lenka-deutschland@web.dePozdrav všem stramákům posílá ze severu Čech Iriska
i_ris@email.czPěkný pozdrav z Polska poslala Kasia (Krakow)
Z Prahy zdraví STRAM a jejich příznivce Damaška
jauli@keczy.cz